LKS Warzyce 2-4 Orzeł Lubla

LKS Warzyce   2 : 4   Orzeł Lubla

ORZEŁLUBLA  :   Szot – Belczyk, P. Jaworski, Szopa, Leśniak – W. Ochałek,  P. Majewski , D. Ptaszek, Dobosz – M. Jaworski, Kalisz

BRAMKI  :   Kalisz  10’,  Szot  32’,  Frączek  65’  83’

Dnia 22.03.2008r,  o godz 12.00, nasza drużyna rozegrała mecz towarzyski z Warzycami. Był to ostatni sprawdzian naszych seniorów przed rundą wiosenną. Mecz był rozegrany podosłoną zachmurzonego nieba i przelotnego deszczu. Orzeł tradycyjnie alternatywnie wbiało-czerwonych strojach szachownicy a gospodarze na bordowo.

1’      Rozpoczyna się pierwsza połowa

3’      Pierwsza akcja naszych na prawej stronie, P.Majewski do W. Ochałka a ten gubi na fatalnie dysponowanym stadionie piłkę

5’      Kontra gospodarzy, skończona nie celnie

6’      Ataki naszych rozgrywane głównie na prawej stronie z udziałem W. Ochałka i M. Jaworskiego

8’      Przejecie piłki przez M. Jaworskiego, silny strzał jednak blokowany przez obrońców z Warzyc

10’      Próba Kalisza na zdobycie bramki, broni bramkarz a dobija M. Jaworski i rzut rożny

10’      W narożniku boiska już W. Ochałek i daleko wrzuca w pole karne a do piłki doskakuję Kalisz i zdobywa oczekiwaną bramkę, 0-1

12’      Kalisz przy piłce, jednak ją traci

14’
      Następna kontra gospodarzy ale w pogotowiu Szopa

15’      Wymiana podań między D. Ptaszkiem wysuniętym na pomoc a ustawionym na lewej Doboszem, jednak niepotrzebna strata w środku pola

16’      Próba prostopadłego podania Dobosza do Kalisza, jednak zatrzymane

18’      Kolejna okazja Kalisza na uzyskanie bramki, jednak zatrzymywany

21’      Akcja rywali lewą stroną i świetnie zatrzymuję P. Jaworski

22’
      Podanie ze środka pola do Kalisza a ten znów traci piłkę

24’      W. Ochałek wrzuca z rzutu rożnego w pole karne, dochodzi tam do groźnego starcia się Ptaszka, na szczęście po chwili już gotów jest do gry

25’      Aktywnie przy piłce Kalisz, strzela na bramkę i wybicie gospodarzy na rzut rożny

28’      Nie zliczony raz przy piłce Kalisz, tym razem faulowany jednak sędzia tego nie zauważa

30’      W. Ochałek przy piłce, jednak po chwili ją traci

32’      Następna składna akcja naszych i w polu karnym faulowany M. Jaworski

32’      Do siatki z rzutu karnego trafia Szot, 0-2

34’      Leśniak do Dobosza a ten ostro atakowany i od rzutu wolnego Orzeł

37’      Próba ataku gospodarzy od dłuższego czasu, jednak dobrze tam blokuję Leśniak

40’      Kontra naszych, P. Majewski do W. Ochałka, ten dziś bez formy i traci piłkę

42’      Strzał gospodarzy na bramkę po dobrej akcji, pewnie Szot

43’      Błąd naszej obrony i napastnik gospodarzy strzela bramkę na 1-2

44’      Dobosz, podanie do Kalisza a ten strzela obok słupka

45’      Koniec pierwszej połowy

45’      Druga połowa rozpoczyna się ze zmianą w naszym zespole:  Dobosz – M. Ochałek

48’      Wyrównany początek drugiej połowy w wykonaniu obu zespołów. Gra w środku pola jest liczna wieloma faulami lecz mało gwizdanymi.

50’      Groźnie lewą stroną Kalisz, jednak zatrzymywany

54’      Druga zmiana w naszym zespole:  Kalisz – Frodyma

55’      Kontra gospodarzy, świetnie ustawiony na stopera Szopa zatrzymuję

57’      Ciągła zacięta walka W. Ochałka na prawej stronie, tym razem przechytrza rywala i wrzuca w pole karne lecz tam brakuje wykończenia

60’      Zmiana:  P. Jaworski – Frączek

62’
      Z akcją rusza świeżo co wprowadzony Frączek, dogrywa do M. Ochałka, ten strzela obok Bramki

64’      Akcja gospodarzy, brakuje dokładności

65’      Znów przy piłce Frączek i strzela na 1-3

67’      Zmiana w naszym zespole na obronie:  Belczyk – Papuga

68’      Gospodarze akcją lewą stroną, ofiarnie zatrzymuję Papuga i wybija na rzut rożny dla gospodarzy

70’      Następna groźne wyglądająca kontra, błąd Papugi w polu karnym po czym do piłki najszybciej dobiega napastnik rywali i strzela na 2-3

72’      Rajd W. Ochałka prawym skrzydłem boiska zakończony znakomitym podaniem do M. Ochałka, nasz  napastnik pogubił się z piłką przy nodze w polu karnym, w efekcie czego futbolówkę odebrali mu obrońcy gospodarzy

75’      P. Majewski do dobrze ustawionego Frączka, ten niestety silnie niecelnie obok bramki

77’      Kolejna indywidualna akcja W. Ochałka zakończona dobrym strzałem

79’      Strata piłki przez gospodarzy, nasi środkiem grają piłką jednak z podaniem myli się P. Majewski i tracimy

81’      Przed kolejną szansą podwyższenia wyniku stanął M. Ochałek, brakuje mu precyzji

83’      Frączek samotnie na środku pola, decyduję się na strzał z odległości 25 metrów i celnie trafia

85’      Jeszcze gospodarze ostatkiem sił, uspokaja Szot

88’      Dobra szansa na podwyższenie wyniku, jednak Frodyma niecelnie

90’      Koniec meczu