Ostoja Kołaczyce 2-3 Orzeł Lubla

Ostoja Kołaczyce   2 : 3   Orzeł Lubla

ORZEŁ LUBLA  :   Szot – Jaworski, D. Ptaszek, Szopa, Leśniak – Belczyk,  M. Ochałek , Frączek, Kalisz – M. Majewski, Lorenc

BRAMKI  :   D. Ptaszek  52’,   Frodyma  68’,   M. Majewski 87’

W sobotę 15.03.2008r, o godz 14.00. Zespół Orzeł Lubla rozegrał na wyjeździe mecz sparingowy, z nie znaną nam zupełnie drużyną z Kołaczyc.Pogoda  nie sprzyjała w ten marcowy  dzień zupełnie. Sędzia wprowadza  na płytę
stadionu obie  jedenastki  i serdecznie zapraszam na  relację live.

1’    Niespełna tydzień temu nasi zawodnicy  dobrze  spisali się w Kozłówku, miejmy nadzieje ze dziś  powtórzy się piękna gra sprzed tygodnia

2’
    Rozpoczynamy  mecz,  pierwsze kontakty z piłką  naszych zawodników  po rozpoczęciu że środka

4’    Obecność zawodników naszej drużyny w polu karnym przeciwnika, skuteczna obrona gospodarzy

5’    Gospodarze lewa strona tworzą akcję, swoją skutecznością wykazuje się D. Ptaszek

7’    Następne ataki tutejszych zawodników utwardzają nas tylko w tym jak trudno i ciężko zaczeliśmy  ten mecz

9’
    Daleka wrzutka w pole karne ale obrońcy Ostoji opanowują piłkę

11’   Piłka wędruje jak po sznurku od jednego do drugiego zawodnika  gospodarzy nasi pogubieni

12’   Orzeł  rusza z kontrą po nie udanym ataku Ostoji, Szopa  do Frączka a ten na prawo do Belczyka, jednak atakowany  zyskuje tylko nasz aut

13’   Z autu Belczyk  do M. Majewskiego a  ten próbuje strzelać, lecz nieskutecznie

14’   Piłką grają obecnie tylko rywale, ciężko jest im ją odebrać  a jeżeli już to wybicie po nie udanym ich ataku

15’   Swoją technikę piłkarską wreszcie wykorzystują gospodarze i  po pięknym dograniu napastnik Ostoji  ustala wynik niekorzystny na 1-0

16’   Nasi zaraz po utracie bramki ruszyli z kontrą,  Kalisz dogrywa do M. Majewskiego  a ten z piłką zablokowany w polu karnym przez  obrońców gospodarzy

17’   Sam poszkodowany  wykonuje rzut wolny, niestety w mur, dobija Kalisz ale broni bramkarz

19’   Drużyna rywali znów atakuje, tym razem wybija Szopa

20’   Ostoja  najwyraźniej przejmuje inicjatywę, co rusz atakują bramkę Szota

21’   Silny strzał  jednego z zawodników gospodarzy, na szczęście  w pogotowiu  Szot

24’   Prawą  stroną gracze z Ostoji, dośrodkowuje jeden z graczy a  jego partner w bardzo dobrej sytuacji na podwyższenie wyniku,  silnie strzela, obok bramki

25’   Następna kontra gospodarzy,  tym razem Jaworski zatrzymuje przeciwnika i wybija na rzut rożny

26’   Gospodarze rozpoczynają z narożnika, efektowna wrzutka, zamyka  nie pilnowany  zawodnik dobrym strzałem ale perfekcyjnie to wyczuł Szot i wybrania

28’   Widowisko trochę się wyrównało, rywale atakują  środkiem boiska lecz brakuje precyzji i tracą piłkę

29’   Kolejny atak naszych piłkarzy od dłuższego czasu i piłka obok bramki

30’   Kontra Ostoji, ale bardzo nie celne dośrodkowanie i piłka znowu w posiadaniu naszej drużyny

34’   Przez moment było widać jak piłką gra Ostoja

35’   Grającego na prawej stronie Belczyka zastąpił Kurek:  Belczyk - Kurek

37’   Nasi prawą stroną, na boisku leży zawodnik gospodarzy, faul dla  nich

39’   Ostoja znów w ataku pozycyjnym

40’   Aut dla naszej drużyny, środkiem boiska  D. Ptaszek  rajd między zawodnikami gospodarzy, podanie do  M. Majewskiego a ten strzela znów obok bramki

41’   Kolejna wrzutka gospodarzy w pole karne, głową tuż obok bramki

43’   Nie odpuszczamy i nadal atakujemy bramkę gospodarzy, kolejna dobra akcja ale zatrzymuje wszystko obrońca Ostoji

45’   Zawodnicy naszej drużyny myślą już chyba o przerwie, ostatnim atakom brakowało precyzji i przede wszystkim sił  na bieganie

46’   Gospodarze rozpoczynają drugą część spotkania

47’   Od razu  do ataku przestąpili  rywale

48’   Drugą połowę nasi rozpoczęli z  dwiema zmianami:  Leśniak – Stefanik,  Szot - Karaś

49’   Rzut wolny dla naszej drużyny, wrzuca Kalisz  ale nie ma kto zamknąć lotu piłki

51’   Gospodarze konstruują akcje ale przerywa im to Jaworski i z pośpiechem wybija wprost do M. Ochałka, ten na prostopadłą do Lorenca lecz niestety  akcja przerwana

52’   Następny nasz atak na bramkę  rywala i kończy się rzutem rożnym

52’   Wybija Kalisz  a zamieszanie pod bramką gospodarzy wykorzystuje dobrze dysponowany wzrostem D. Ptaszek  i wbija na remis,   1-1

54’   Wymiana podań gospodarzy i już wyprowadzili sobie akcję na drugą bramkę lecz niecelnie

57’   Kolejny wolny dla Ostoji, tym razem wrzuca w pole karne, wykończenie nie celne

60’   Duża ilość podań zarówno naszych jak i rywali

61’  Przed kolejnym podwyższeniem wyniku stanął  napastnik gospodarzy, jednak centymetry obok bramki  Karasia

63’   Po kolejnej akcji Ostoji,  przejmujemy i rozgrywamy na kontrę  tym razem  Kalisz na prawej próbuję się przedrzeć lecz i to jednak  nie wychodzi

64’   Zmiana w naszej drużynie:  Jaworski – Bara

65’
   Mecz staję się wyrównany

66’   Kolejna zmiana:  Kurek – Frodyma

67’   Szybkie podania  rywali ze środka na lewą stronę i z tamtej odegranie do napastnika Gospodarzy, nie zdążył zatrzymać Szopa i piłka wpada po ziemi do siatki, ustalając
wynik na 2-1

68’   Po  utracie bramki  nasi zawodnicy wypracowują  sobie świetną sytuacje na wyrównanie wyniku  i tak też się dzieję, a jej zdobywcą  zostaje świeżo wprowadzony do gry Frodyma

71’   Po zdobyciu bramki  zmotywowani próbujemy dalej  atakować

73’   Gospodarze rozpaczliwie bronią się przed kolejnymi atakami naszej drużyny, niestety brakuje precyzji  w podaniach naszego zespołu

75’   Oznaki zmęczenia dają po sobie znać kolejnym naszym zawodnikom:  Frączek – Długosz

76’   Następne ataki Orła,  jednak nadal brakuje szczęścia, tym razem u Lorenca

78’   Gospodarze stają się pod presingiem naszych, jakby rolę się odwróciły

80’   Udaję nam się stworzyć składną  akcje

81’   Stefanik do Frodyma a ten prostopadle na ustawionego znakomicie M. Majewskiego,  ten na lewej składa się do strzału gdy  w między czasie zostaję podcinany z tyłu przez
obrońcę gospodarzy, jednak sędzia nie przyznaje nam racji

82’   M. Majewski  długo nie podnosi się z murawy, jednak po czasie wraca do siebie

83’   Następna zmiana:  Kalisz – Głód

85’   Kolejna akcja Orła, zabrakło  szczęścia

86’   Gospodarze przy piłce,  wyprowadzają kontrę lewą stroną ale  szybko powstrzymuje ich Szopa i wybija wprost pod nogi  M. Ochałka

86’   M. Ochałek z  rozegraniem do Długosza a ten  do Frodymy, jednak traci

87’   Szybko  wyłuskana piłka przez Stefanika i dalekie wybicie do Frodymy, kieruje lot na Długosza

87’   Długosz postanawia podać na dobrze znów wystawionego M. Majewskiego  a ten z prawej technicznym strzałem  pokonuje bramkarza i strzela trzecią bramkę dla naszego zespołu,  2-3

88’   Zmiana:  Lorenc – Papuga

90’   Jeszcze kilka podań  obydwu z drużyn  i kończy się spotkanie wynikiem 2-3 korzystnym dla naszego zespołu  po  udanej drugiej połowie

Relacja LIVE: binek