Orzeł Lubla
Nawigacja  
  HOME
  Seniorzy
  => Tabela i Wyniki
  => Sklad
  => Strzelcy
  Juniorzy
  Trampkarze
  Relacje
  Galeria
  Księga gości
  Kontakt
  Forum
Odwiedziło nas dziś 2 odwiedzający (6 wejścia) dziękujemy
Tabela i Wyniki

Klasa B, Grupa II Rzeszów. Sezon 2007/2008

Lp. Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki +/- Z. R. P.
1. Orzeł Lubla 21 49 61-24 +37 15 4 2
2. Płomyk Lutoryż 21 48 52-24 +28 15 3 3
3. Huragan Kozłówek 21 42 58-41 +17 13 3 5
4. Diament Pstrągowa 21 37 37-30 +7 12 1 8
5. Sokół Grodzisko 21 36 48-36 +12 11 3 7
6. Grom Mogielnica 21 34 46-28 +18 10 4 7
7. Korona Dobrzechów 21 30 44-26 +18 9 3 9
8. Grunwald Budziwój 21 25 42-49 -7 8 1 12
9. Start Lubenia 20 25 41-50 -9 7 4 9
10. Albatros Szufnarowa 21 23 22-34 -12 6 5 10
11. Herman II Hermanowa 20 8 13-66 -53 2 2 16
12. Wenecjanka Lecka 21 1 11-67 -56 0 1 20


Terminarz rozgrywek o Mistrzostwo Klasy B II seniorów.

Sezon 2007/2008.

Termin 1. - 19 sierpnia 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
1.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Grom Mogielnica
2-1
2.
14:00
Start Lubenia
-
Herman II Hermanowa
6-0
3.
13:30
Orzeł Lubla
-
Płomyk Lutoryż
6-1
4.
17:00
Korona Dobrzechów
-
Diament Pstrągowa
0-1
5.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Grunwald Budziwój
2-3
6.
14:00
Huragan Kozłówek
-
Sokół Grodzisko
5-3

Termin 2. - 26 sierpnia 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
7.
14:00
Grom Mogielnica
-
Start Lubenia
3-0
8.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Albatros Szufnarowa
4-2
9.
14:00
Herman II Hermanowa
-
Orzeł Lubla
1-2
10.*
11:00
Płomyk Lutoryż
-
Korona Dobrzechów
0-0
11.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Wenecjanka Lecka
1-0
12.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Huragan Kozłówek
1-5

Termin 3. - 2 września 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
13.
13:30
Orzeł Lubla
-
Grom Mogielnica
1-1
14.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Start Lubenia
1-1
15.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Grunwald Budziwój
1-2
16.
14:00
Korona Dobrzechów
-
Herman II Hermanowa
7-0
17.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Płomyk Lutoryż
2-3
18.
14:00
Huragan Kozłówek
-
Diament Pstrągowa
4-1

Termin 4. - 9 września 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
19.
14:00
Grom Mogielnica
-
Korona Dobrzechów
3-0
20.
14:00
Start Lubenia
-
Orzeł Lubla
1-5
21.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Albatros Szufnarowa
1-2
22.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Sokół Grodzisko
0-1
23.
14:00
Herman II Hermanowa
-
Wenecjanka Lecka
3-2
24.*
11:00
Płomyk Lutoryż
-
Huragan Kozłówek
4-1

Termin 5. - 16 września 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
25.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Grom Mogielnica
1-7
26.
14:00
Korona Dobrzechów
-
Start Lubenia
7-1
27.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Orzeł Lubla
1-1
28.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Diament Pstrągowa
3-4
29.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Płomyk Lutoryż
2-3
30.
14:00
Huragan Kozłówek
-
Herman II Hermanowa
2-1

Termin 6. - 23 września 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
31.
14:00
Grom Mogielnica
-
Huragan Kozłówek
0-1
32.
14:00
Start Lubenia
-
Wenecjanka Lecka
5-1
33.
13:30
Orzeł Lubla
-
Korona Dobrzechów
2-2
34.*
11:00
Płomyk Lutoryż
-
Grunwald Budziwój
1-0
35.
14:00
Herman II Hermanowa
-
Sokół Grodzisko
1-2
36.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Albatros Szufnarowa
3-0

Termin 7. - 30 września 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
37.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Grom Mogielnica
2-2
38.
14:00
Huragan Kozłówek
-
Start Lubenia
2-2
39.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Orzeł Lubla
0-3 wo
40.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Korona Dobrzechów
1-0
41.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Herman II Hermanowa
5-0
42.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Płomyk Lutoryż
0-2

Termin 8. - 7 października 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
43.
14:00
Grom Mogielnica
-
Grunwald Budziwój
4-0
44.
14:00
Start Lubenia
-
Sokół Grodzisko
2-0
45.
13:30
Orzeł Lubla
-
Huragan Kozłówek
1-0
46.
14:00
Korona Dobrzechów
-
Wenecjanka Lecka
3-0 wo
47.*
11:00
Płomyk Lutoryż
-
Albatros Szufnarowa
3-0
48.
12:00
Herman II Hermanowa
-
Diament Pstrągowa
0-4

Termin 9. - 14 października 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
49.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Grom Mogielnica
0-1
50.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Start Lubenia
2-4
51.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Orzeł Lubla
2-2
52.
14:00
Huragan Kozłówek
-
Korona Dobrzechów
3-2
53.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Wenecjanka Lecka
0-0
54.
11:00
Płomyk Lutoryż
-
Herman II Hermanowa
3-0

Termin 10. - 21 października 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
55.
14:00
Grom Mogielnica
-
Płomyk Lutoryż
0-1
56.
14:00
Start Lubenia
-
Diament Pstrągowa
0-1
57.
13:30
Orzeł Lubla
-
Grunwald Budziwój
6-1
58.
14:00
Korona Dobrzechów
-
Sokół Grodzisko
3-1
59.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Huragan Kozłówek
2-4
60
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Herman II Hermanowa
5-0

Termin 11. - 28 października 2007, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
61.
14:00
Herman II Hermanowa
-
Grom Mogielnica
1-2
62.
14:15
Płomyk Lutoryż
-
Start Lubenia
4-1
63.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Orzeł Lubla
1-6
64.
11:00
Grunwald Budziwój
-
Korona Dobrzechów
2-3
65.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Wenecjanka Lecka
5-1
66.
14:00
Huragan Kozłówek
-
Albatros Szufnarowa
3-1


  Termin 12. - 30 marca 2008, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
67.
14:00
Grom Mogielnica
-
Albatros Szufnarowa
0-1
68.
14:00
Herman II Hermanowa
-
Start Lubenia
-
69.
11:00
Płomyk Lutoryż
-
Orzeł Lubla
0-2
70.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Korona Dobrzechów
2-0
71.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Wenecjanka Lecka
3-0 (wo)
72.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Huragan Kozłówek
4-6

- Herman II - Start, spotkanie nie odbyło się w pierwotnie zaplanowanym terminie, ponieważ nie dojechali sędziowie.

Termin 13. - 6 kwiecień 2008, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
73.
14:00
Start Lubenia
-
Grom Mogielnica
4-4
74.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Sokół Grodzisko
0-3 wo
75.
13:00
Orzeł Lubla
-
Herman II Hermanowa
4-0
76.
13:30
Korona Dobrzechów
-
Płomyk Lutoryż
2-4
77.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Diament Pstrągowa
0-3 wo
78.
15:00
Huragan Kozłówek
-
Grunwald Budziwój
4-1

- Albatros - Sokół, spotkanie nie odbyło się w pierwotnie zaplanowanym terminie, z powodu grzaskiej murawy. W drugim terminie spotkanie przerwane w 60min. przy stanie 0:2.

Termin 14. - 13 kwietnia 2008, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
79.
14:00
Grom Mogielnica
-
Orzeł Lubla
1-3
80.
14:00
Start Lubenia
-
Albatros Szufnarowa
2-0
81.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Sokół Grodzisko
2-3
82.
17:00
Herman II Hermanowa
-
Korona Dobrzechów
1-5
83.
11:00
Płomyk Lutoryż
-
Wenecjanka Lecka
3-0 wo
84.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Huragan Kozłówek
1-3

Termin 15. - 20 kwietnia 2008, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
85.
13:30
Korona Dobrzechów
-
Grom Mogielnica
4-0
86.
13:00
Orzeł Lubla
-
Start Lubenia
3-1
87.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Grunwald Budziwój
1-4
88.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Diament Pstrągowa
3-0
89.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Herman II Hermanowa
0-3 wo
90.
15:00
Huragan Kozłówek
-
Płomyk Lutoryż
3-3

Termin 16. - 27 kwietnia 2008, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
91.
14:00
Grom Mogielnica
-
Wenecjanka Lecka
3-0 wo
92.
14:00
Start Lubenia
-
Korona Dobrzechów
2-1
93.
13:00
Orzeł Lubla
-
Albatros Szufnarowa
3-0
94.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Grunwald Budziwój
2-0
95.
11:00
Płomyk Lutoryż
-
Sokół Grodzisko
0-1
96.
14:00
Herman II Hermanowa
-
Huragan Kozłówek
1-4

Termin 17. - 4 maja 2008, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
97.
15:00
Huragan Kozłówek
-
Grom Mogielnica
0-5
98.
14:00-
Wenecjanka Lecka
-
Start Lubenia
0-3 wo
99.
13:30
Korona Dobrzechów
-
Orzeł Lubla
0-2
100.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Płomyk Lutoryż
0-0
101.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Herman II Hermanowa
0-0
102.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Diament Pstrągowa
1-2

- Albatros - Diament, spotkanie nie odbyło się w pierwotnym terminie ze względu na zły stan murawy.


Termin 18. - 11 maja 2008, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
103.
14:00
Grom Mogielnica
-
Sokół Grodzisko
2-1
104.
14:00
Start Lubenia
-
Huragan Kozłówek
3-3
105.
13:00
Orzeł Lubla
-
Wenecjanka Lecka
3-0 wo
106.
13:30
Korona Dobrzechów
-
Albatros Szufnarowa
0-0
107.
14:00
Herman II Hermanowa
-
Grunwald Budziwój
1-2
108.
14:00
Płomyk Lutoryż
-
Diament Pstrągowa
5-2

Termin 19. - 18 maja 2008, niediela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
109.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Grom Mogielnica
1-4
110.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Start Lubenia
6-2
111.
15:00
Huragan Kozłówek
-
Orzeł Lubla
2-3
112.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Korona Dobrzechów
0-3 wo
113.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Płomyk Lutoryż
1-3
114.
12:00
Diament Pstrągowa
-
Herman II Hermanowa
5-0

Termin 20. - 25 maja 2008, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
115.
14:00
Grom Mogielnica
-
Diament Pstrągowa
1-1
116.
14:00
Start Lubenia
-
Grunwald Budziwój
-
117.
13:00
Orzeł Lubla
-
Sokół Grodzisko
1-3
118.
13:30
Korona Dobrzechów
-
Huragan Kozłówek
2-0
119.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Albatros Szufnarowa
0-3 wo
120.
14:00
Herman II Hermanowa
-
Płomyk Lutoryż
0-6

Termin 21. - 1 czerwca 2008, niedziela
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
121.
14:00
Płomyk Lutoryż
-
Grom Mogielnica
3 - 1
122.
14:00
Diament Pstrągowa
-
Start Lubenia
3 - 0 (wo)
123.
14:00
Grunwald Budziwój
-
Orzeł Lubla
6 - 2
124.
14:00
Sokół Grodzisko
-
Korona Dobrzechów
1 - 0
125.
14:00
Huragan Kozłówek
-
Wenecjanka Lecka
3 - 0 (wo)
126
14:00
Herman II Hermanowa
-
Albatros Szufnarowa
0 - 0

Termin 22.
Lp.
Godz.
Gospodarz
vs.
Gość
Wynik
127.
14:00
Grom Mogielnica
-
Herman II Hermanowa
-
128.
14:00
Start Lubenia
-
Płomyk Lutoryż
-
129.
14:00
Orzeł Lubla
-
Diament Pstrągowa
-
130.
14:00
Korona Dobrzechów
-
Grunwald Budziwój
-
131.
14:00
Wenecjanka Lecka
-
Sokół Grodzisko
-
132.
14:00
Albatros Szufnarowa
-
Huragan Kozłówek
-


* - Drużyna Płomyk Lutoryż mecze II kolejki, IV kolejki, VI kolejki, VIII kolejki rozgrywa na stadionie sportowym Motoru w Boguchwale. Pozostałe mecze rozgrywa na stadionie sportowym w Lutoryżu.


NEWSY  
 

 
Reklama  
 
 
Ankieta  
 
Wyniki Ankiety związane z najlepszym meczem w sezonie 2007/2008
WYNIKI
 
Tabela  
 
1.Orzeł Lubla
2.Rudzik Rudna Mała
3. Bratek Bratkowice
4.Korona II Rzeszów 5.Izolator II Boguchwała

Zobacz całość
 
Linki  
 


Podkarpacka toplista piłkarska- Wicherski
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=