Odwiedziło nas dziś 9 odwiedzający (14 wejścia) dziękujemy
Huragan Kozłówek 4-7 Orzeł Lubla

Huragan Kozłówek   4 : 7   Orzeł Lubla

ORZEŁ LUBLA  :   Szot – Bara, Jaworski, Szopa, Leśniak – Bigos, M. Ochałek, P. Majewski, W. Ochałek – Lorenc, M. Majewski

BRAMKI  :   W. Ochałek  10’, 17’,   Bigos  22’,    Szot  36’,   M. Majewski  44’, 71’,Lorenc  85’

W niedzielę 09.03.2008r, o godz 14.00. Zespół Orzeł Lubla  rozegrał na wyjeździe mecz sparingowy, z jakże znaną nam już dobrze drużyną z  naszej klasy  Huraganem Kozłówkiem.   Nasza drużyna dziś w tradycyjnych alternatywnych strojach szachownicy biało-czerwonej,  Huragan na czerwono. Sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na boisko.
Ponad 50 kibiców  zagościło dziś na meczu w Kozłówku. Znamy już skład naszej drużyny.

1’    Zaczynamy  spotkanie, mamy nadzieję że nasi  zawodnicy  pokażą na co ich stać

3’    Pierwsza akcja  naszych zawodników,  obrońcy Huraganu  wybijają na aut

4’    Z autu  Bigos do Lorenca  ten jednak niecelnie dośrodkowuje   i od bramki gospodarze

6’    Niepotrzebna strata  w środku pola  i z kontrą wychodzi  Huragan

7’    Grozny strzał  gospodarzy na szczęście obok bramki Szota

8’    Szot  od bramki,  niestety niedokładnie ją wybija,  ale niesamowicie wyłuskał ją Bigos spod nóg rywala  na pograniczu z linią,  szybkie podanie do W. Ochałka na drugą stronę a on wykańcza to  pięknym szczałem, niestety  bramkarz  gospodarzy niemiłosiernie wybrania

9’    Następny atak naszych na bramkę rywala  i kończy się to  faulem na Lorencu –mamy rzut karny

10’    Wykonawcą  rzutu karnego zostaje M. Ochałek,  silny strzał po ziemi, bramkarz broni  po czym  do piłki najszybciej dobiega  W. Ochałek  który kończy celną dobitką i mamy 0-1

12’    Zawodnicy  gospodarzy  próbują  coś  stworzyć na szczęście  Szopa   przeszkadza im w tym

14’    Krótka  techniczna wymiana podań  obu  Ochałków  i  szybkie wybicie obrońców Huraganu

15’    Nasi  ani na moment nie stopują,  Bigos świetnie wyszukuje na drugiej stronie W. Ochałka a on  popisuje się swym mocnym strzałem w światło bramki, niestety pechowo w spojenie  niesamowita  mogła by być bramka na  0-2

17’    Kolejna piękna akcja zgranych piłkarzy, M. Ochałek  do W. Ochałka a ten  swoją szybkością wyprzedza  na prawej lini obrońców  i strzela  na 2-0

18’    Zawodnicy gospodarzy  jeszcze  dobrze nie zaczeli od środka boiska po stracie bramki a  M. Majewski już  podążył w  światło bramki z  wyłuskaną wcześniej piłką od
pomocnika rywali,  kończy  lekkim strzałem

19’    Gospodarze nie potrafią się  odbudować po stracie drugiej bramki, Lubla zaczyna coraz śmielej atakować

22’    Tym  razem  szybką piłkę otrzymuje Lorenc który omija pomocników i podaje na prawo do W. Ochałka ten  zdecydowanie strzela, piłka przeleciała obok bramkarza a dobija ją Bigos lekkim strzałem po ziemi  z lewej strony  i mamy 0-3

25’    Mnóstwo  podań obydwu  drużyn  lecz żądnych groźnych akcji

26’    Nareszcie skoczna akcja gospodarzy,  przerzut  z prawej lini na drugą stronę i prostopadła piłka dochodzi do napastnika Huraganu  który jest na spalonym  lecz sędzia boczny tego nie zauważa a on strzela pierwszą bramkę  dla swojej drużyny   1-3

28’    Kolejna grozna akcja gospodarzy  na szczęście ratuje wszystko Szot

29’    Następna  składna akcja naszych zawodników od dłuższego czasu,  P. Majewski do Lorenca a ten niecelnie strzela  i piłka wychodzi poza boisko

32’    Huragan wychodzi z kontrą,  znakomicie  dziś spisuje się Szopa który świetnie radzi sobie
z napastnikami rywala i  wybija daleko

33’    Pierwszy rzut rożny  w tym spotkaniu dla gospodarzy,  na szczęście niecelnie, piłkę przejmuję Szot  i wybija,  po raz kolejny  brakuje dokładności naszemu bramkarzowi i przejmują obrońcy

35’    Głupia  strata w środku pola  piłkarza z Kozłówka i Lorenc  sam na sam z obrońcą,  ten nie
radzi sobie z  naszym napastnikiem i popełnia faul,  godny na rzut karny

36’    Do bramki rywala zmierza  nasz bramkarz który najwyraźniej wykonywać będzie rzut karny,
pewnie strzela w prawy bok  bramki,  na 1-4

37’
    Gospodarzą brakuje sił, nie potrafią stworzyć sobie klarownej sytuacji do strzelenia bramki,
 brakuje dokładności

38’    Trochę przypadkowo  piłka ląduje w polu karnym pod nogami  piłkarza gospodarzy  ten strzela jednak zbyt lekko  i piłkę przejmuje  nasz bramkar

40’    Pierwszy strzał z dystansu, strzelał  Bigos i bramkarz wybija na rzut rożny

41’    Od rzutu rożnego Bigos, wybijają obrońcy i piłka ląduje pod nogami Leśniaka ten szybko
podaje na drugą stronę do W. Ochałka a ten z kolei  na środek do M. Majewskiego,
wybrania bramkarz

42’    Kolejny atak Lubli, dobrze dośrodkowuje W. Ochałek  niestety M. Majewski  blokowany dobija P. Majewski  niestety prosto w obrońców i Huragan  wychodzi z kontrą

43’    Szopa kolejny raz   pewnie w obronie

44’    Gra obrony rywala  pozostawia wiele do życzenia  praktycznie każda akcja naszych
kończy się strzałem  tak też  robi  M. Majewski  i zdobywa swoją pierwszą bramkę
w dzisiejszym spotkaniu,  mamy już 1-5

45’    Koniec pierwszej połowy, miejmy nadzieję że w drugiej części spotkania  posypie
się podobna ilość  bramek

46’    Zaczynamy drugą połowę

47’    Na drugą połowę  nasi zawodnicy wychodzą z trzema zmianami  gdzie wysiłek w włożo
prace dał między innymi:  Leśniak – Kurek,  Bigos – Binkowicz,  Bara – Głód

49’    Pierwsza  akcja Lubi w tej połowie, strzelał M. Majewski  niestety obok bramki

52’    Początek  tej połowy zapowiada się wyrównanie, obie drużyny atakują niestety
z brakiem wykończenia

54’    Przerwa w grze po starciu pomocnika gospodarzy z  Jaworskim

56’    Na szczęście nie obyło się bez żadnego urazu, gra już wznowiona, grozny atak Huraganu
i po  błędach naszych pomocników  obrońcy są zmuszeni do faulu  na rzut karny

57’    Gospodarze stoją przed szansą podwyższenia swojego marnego dorobku bramkowego
i szanse wykorzystują,   2-5

58’    Zmiana  w naszej drużynie:   P. Majewski  – Frodyma

59’    Gospodarze wciąż  atakują, brakuje  celnego strzału na bramkę Szota

62’    Dobrze zachowuje się cały czas na środku obrony  Szopa

63’    Grozna kontra  gospodarzy  rozpędzonych w drugiej części spotkania,  na posterunku  Jaworski

65’    Strzał  zawodnika z Kozłówka  zza pola karnego  na szczęście Szot  perfekcyjnie
wybrania jedna ręką

67’    Następy atak gospodarzy tym razem  kończy się powodzeniem  i napastnik umieszcza piłkę w siatce Szota na 3-5

69’
    Ataki W. Ochałka  prawą stroną szybko kończą się niepowodzeniem

70’    Następny atak naszych  Orłów, niestety M. Majewski nad bramką

71’    Kolejna dobrze zapowiadająca się kontra  W. Ochałka na prawej z Lorencem, ten prostopadle do M. Majewskiego  i podwyższamy na 3-6

74’    Zrezygnowani gospodarze  wymieniają podania pomiędzy sobą

75’    Kolejny raz dobrze  na środku obrony Szopa  który podaje do Frodymy a ten  do Lorenca,
który strzelał, akcja zakończyła się niepowodzeniem

76’    Lorenc szuka  tego strzału na bramkę rywala, niestety zawsze blokowany

78’    Kolejna zmiana  gdzie do gry wchodzi:   M. Ochałek  – Papuga

80’    Od rzutu wolnego gospodarze  po faulu Frodymy, po ziemi,  niecelnie  zza bramkę

81’    Gra się zaostrzyła  niebezpieczne faule, najczęściej ze strony rywala a podkreślić trzeba,
że jest to spotkanie towarzyskie

82’    Kolejna szansa na podwyższenia  dla Lubli  bilansu bramkowego dzisiejszego meczu,
ale brakuje szczęścia

83’    Fatalny błąd  naszych środkowych pomocników  i zawodnik  Huraganu strzela na bramkę
Szota,  tym razem udaje mu się pewnie  strzelić czwartą bramkę,  4-6

84’
    Rozpoczęcie naszych piłkarzy po stracie bramki  bardzo efektowne, ilościowa wymiana
podań,  akcje  Szopy  wypełnia Frodyma podaniem na prawo do W. Ochałka
a ten M. Majewskiemu  który marnuje dogodną sytuację

85’    M. Majewski  szybko kieruje lot piłki  na czekającego już  po lewej stronie Lorenca a ten  kieruje piłkę nad głową bramkarza do bramki, w ten sposób  Lorenc zdobywa swoją upragnioną  bramkę i  podwyższa wynik spotkania na   4-7

86’    Optycznie przewagę mają  nasi zawodnicy  lecz jeszcze nie koniec spotkania i
nie zniechęca to  zawodników Huraganu  do walki

88’    Znowu  przed szansą zdobycia bramki jest  M. Majewski  lecz bramkarz wybija na rzut rożny

89’    W. Ochałek szybko  podąża do narożnika  boiska  i wykopuje, piłka skacze z głowy na głowę gospodarzy  i ląduję pod  nogami Frodymy,  ten jednak dobija obok bramki

90’    Koniec meczu.

Ogromne uśmiechy  na twarzach Lubelskich piłkarzy,  ponieważ   spotkanie należało do
udanych  biorąc pod uwagę, że w składzie nie było dziś paru  podstawowych piłkarzy drużyny.

Relacja LIVE: binek92