ORZEŁ LUBLA  :   Pawlik – Belczyk, P. Jaworski, Szopa, Leśniak – M. Jaworski,  P. Majewski , M. Ochałek, Frączek, W. Ochałek – M. Majewski

BRAMKI  :   M. Jaworski  2’,  M. Ochałek  20’

GRACZ MECZU  :   W. Ochałek

W niedzielę 30.03.2008r, ruszyła runda wiosenna sezonu 2007/08 a zarazem 12 kolejka
piłkarskiej klasy B naszej drużyny seniorów. Spotkanie bardzo ważne, gdyż jest ono walką o pierwsze miejsce w tabeli. Pragnę także dodać, że zespół naszych seniorów nie został ani razu pokonany w 11 ligowych meczach. Pogoda znakomita „na rozwalenie przeciwnika”. Gospodarze w zielono-białych strojach a nasi na jasnoniebiesko. Zapraszam na krótką relacje z meczu:

1’   Rozpoczynamy, pierwsze kontakty z piłką

2’   Bardzo szybka składna akcja naszych do przodu i wykańcza to silnym strzałem M. Jaworski

4’   Z kontrą gospodarze, na stoperze dobrze ustawiony Szopa, który wybija

6’   Kolejna akcja Orła, tym razem obok bramki niecelnie M. Majewski

9’   Taktyczne dobre ustawienie na środku pola naszych zawodników (bo aż pięciu), wybija z równowagi grę tutejszych zawodników

11’   M. Majewski dobra okazja na podwyższenie wyniku, lecz blokowany

13’   Prawą stroną zdobywca bramki M. Jaworski, znów zatrzymana akcja

15’   Z grą ruszyli od dłuższego czasu gospodarze, kończą strzałem, z opanowaniem Pawlik

17’
   W. Ochałek do Frączka, ten łatwo traci piłkę

20’   Po drobnym zamieszaniu w polu karnym gospodarzy, piłkę przechwytuje M. Ochałek
i przepięknym strzałem z 16-u metrów piłka minimalnie w okienko do siatki, 0-2

23’   Po stracie drugiej bramki gospodarze z akcją, wspaniale interweniuje Pawlik

25’
   Dobra gra w środku pola, jednak kolejna strata Frączka

27’
   Belczyk prostopadle do M. Jaworskiego, ofiarnie blokowany

30’
   Kolejna z dobrych parad Pawlika na bramce, po strzale napastnika z Lutoryża

33’   M. Majewski strzela, znów obok bramki

37’   Groźnie gospodarze lewą stroną, zatrzymuje ich Leśniak

41’   Mnóstwo akcji obu z drużyn, kończone przeważnie niepowodzeniem

43’   W. Ochałek indywidualny wspaniały rajd między zawodnikami Płomyka, w końcu zatrzymany

45’   Koniec pierwszej połowy

45’   Gospodarze rozpoczęli drugą połowę

46’   Spore oznaki zmęczenia dały po sobie znać Frączkowi i zmienia go D. Ptaszek:
Frączek – D. Ptaszek

48   Groźna strata w środku pola i gospodarze z szansą na bramkę, popis znów daje Pawlik

50’   Druga połowa rozpoczęła się z małym kryzysem wśród gry naszej drużyny

52’   Strata w środku pola, kontra Płomyka, kończą obok bramki Pawlika

54’   Znów znakomita okazja na strzelenie bramki przez gospodarzy, tym razem ratuje nas poprzeczka

57’
   Ruszamy w końcu z akcją, Szopa szybka piłka do M. Jaworskiego, ten zatrzymywany

58’   Kolejna akcja Orła, M. Majewski nie dobiegł do piłki

60’   M. Ochałek otrzymuje żółtą kartkę, za faul na rywalu

63’   Gra się wyrównała a obie drużyny prezentują dojrzałą piłkę

65’   Strata piłki W. Ochałka, ale po chwili ją odzyskuje co świadczy o jego wielkim
zaangażowaniu w grę

68’   Zawodnik Lutoryża indywidualnie, zatrzymuje go Szopa, który w starciu doznaje urazu,
po dłuższej chwili gotów już do gry

70’   Druga zmiana w naszym zespole:  Belczyk – Bara

73’   D. Ptaszek znakomita sytuacja, wyprzedzany i zatrzymywany

74’   Następna liczna akcja gospodarzy, brakuje wykończenia

76’   W. Ochałek znów świetny rajd, decyduję się na strzał i słupek

78’   Podwyższyć wynik próbuje M. Majewski, niestety broni bramkarz

79’   Napastnik Lutoryża w dobrej podbramkowej sytuacji, ale znów świetnie Pawlik

80’   Do przodu z wyprowadzoną kontrą nasi, jednak obrońca gospodarzy postanawia zatrzymać brutalnym faulem W. Ochałka, przerwa w grze

81’   W. Ochałek nie zdolny do dalszej gry:  W. Ochałek – Kurek

85’   Jeszcze jedna zmiana w naszym składzie:  M. Jaworski – Frodyma

88’   Kilka jeszcze dobrych akcji na podwyższenie wyniku, jednak złe podanie Kurka

89’   Kurek wrzuca do M. Majewskiego a ten ofiarnie blokowany