Strzelec Frysztak   6 : 5   Orzeł Lubla

ORZEŁ LUBLA  :   Karaś – Kumor, Czernicki, Stefanik, Tabak
– Orzechowski,  Frodyma , Długosz, Binkowicz – Lorenc, M. Ochałek

BRAMKI  :   M. Ochałek  23’ 42’,  Lorenc  56’,  Stefanik  68’,  Niemiec 78’

W czwartek 20.03.2008r, o godz 14.00. Zespół  juniorów Orzeł Lubla  rozegrał na wyjeździe mecz sparingowy ze Strzelcem Frysztak. Pogoda sprzyjała grze w piłkę, było 10 stopni celcjusza lecz murawa na której został rozgrany mecz sparingowy nie pozwalała na finezyjną grę. Lecz płyta treningowa nie była zupełnie przygotowana na dzisiejszy mecz. Nasi juniorzy dziś w tradycyjnych alternatywnych
czarno białych strojach a gospodarze w czerwonych. Stadion zajmują już obie jedenastki i serdecznie zapraszam na  relację live.

1’    W dzisiejszym meczu zaprezentuję się nowy nabytek drużyny Rafał Tabak, miejmy nadzieję że będzie to udany debiut w jego wykonaniu

1’    Mecz rozpoczęty już przez naszych zawodników

2’    Kontakty z piłką i pierwsza akcja naszych, niestety zmarnowana

3’    Z kontrą rusza drużyna z Frysztaka, ale przeszkadza Kumor i wybija

5’    Gospodarze lewa strona tworzą akcję, skutecznie napastnik Strzelca przedziera się tym razem obok Kumora i strzela obok bramki,

7’    Kolejny zapracowany atak Strzelca na bramkę, napastnik blokowany przez dobrze zapowiadającego się Tabaka

8’    Tabak do Binkowicz na lewą a ten na środek do Długosza, akcja kończy się zatrzymaniem przez obrońców

10’   Następna szybka akcja gospodarzy, lewą stroną znów szybki napastnik Strzelca otrzymu piłkę  i kończy tym razem, niestety z powodzeniem,  1-0

11’   Z rozpoczęciem już nasi juniorzy, M. Ochałek do Frodyma, ten do dobrze krytego Lorenca i przejęcie inicjatywy przez Strzelca

12’   Prawą stroną skuteczne podania, przedzierają się obok Binkowicza i do przodu tym razem zatrzymuję grę gospodarzy Stefanik,

14’   Kolejna z wielu już akcji Strzelca, znów lewą stroną ich napastnik, wykazuję się znów swoją  szybkością i strzela dla drużyny drugą bramkę, 2-0

16’   Następna dobra sytuacja Strzelca, obok bramki

17’   Z minuty na minutę coraz gorzej, nie pilnowani napastnicy gospodarzy atakują bramkę Karasia

17’   Pierwsza od paru minut akcja naszych, Orzechowski na prawej do M. Ochałka a ten znów zatrzymany, szybka kontra do przodu i z prawej świetnym lobem popisuję się kolejny gracz gospodarzy ustawiając nas niekorzystnie na 3-0

19’   Nie potrafimy się odbudować po stracie kolejnej bramki, wiele błędów na środku obrony

20’   Środkiem obrony przedziera się napastnik Strzelca i podcinany przez Kumora na rzut wolny

20’   Strzał zawodnika z Frysztaka z rzutu wolnego i piłka czysto ląduję w siatce u boku Karasia

22’   Znów akcja gospodarzy lewą stroną, świetnie blokuję Orzechowski i szybko do M. Ochałka,ten faulowany przygranicy z polem karnym

23’   Rzut wolny w wykonaniu Czernickiego, silny strzał w światło bramki i poprzeczka, od której piłka ląduję pod nogami  M. Ochałka i strzela on na 4-1

25’   Gospodarze kontrą i czysto zatrzymuję dobrze dziś dysponowany Kumor

28’   Akcja naszych juniorów lewą stroną, wymiana podań między Długoszem a Binkowiczem,ten prostopadle do Lorenca, który wrzuca w pole karne lecz łapie bramkarz,

31’   Zawodnicy z Frysztaka tworzą koleją akcję, gdzie niespodziewanie urywa się pomocnik gospodarzy i strzela, podwyższając w ten sposób wynik, 5-1

35’   Dużo nie kończących się z powodzeniem akcji szybko skraca czas trwania pierwszej połowy

38’   Wrzutka rywali w pole karne naszych zawodników i w zamieszaniu kończy strzałem jeden z gospodarzy utrwalając swój wynik 6-1

41’   Mimo wysokiego nie korzystnego wyniku nasi juniorzy dalej próbują zagrozić bramce rywala

42’   Orzechowski na prawej do M. Ochałka a ten zatrzymywany i kontynuujemy od rzutu wolnego

42’   Niska wrzutka w pole karne Lorenca a nogę dostawia M. Ochałek i trafia bramkę, 6-2

43’   Prawą stroną gospodarze, zatrzymuję Tabak

45’   Z myślą o przerwie ostatkiem sił konstruujemy kontrę, Długosz do Binkowicza a ten schodzi do środka i strzela obok bramki,  sędzia gwiżdżę koniec pierwszej połowy

46’   Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

47’   Pierwsi już ruszają z akcją i zatrzymywani przez dobrze ustawionego Czernickiego

49’   Akcja naszej drużyny prawą stroną, świetnie dziś grający  Orzechowski mija pomocników i kieruje lot piłki do Lorenca ten strzela obok bramki

50’   Widać że nasi żywiej rozpoczęli drugą połowę

51’   Następna akcja prawą stroną Orzechowskiego, podaje Lorencowi a ten kończy lekkim strzałem

54’   Środek pola należał do Długosza  i Frodymy, którzy zmasowanie napędzali ataki naszych juniorów

56’   Frodyma dogrywa na Lorenca a ten lekko po ziemi zaskakuje bramkarza strzelając gola

60’   W kolejnych minutach było coraz lepiej, składne akcje naszych i masa strzałów na bramkę

62’   Dobrze spisujący się na prawej stronie obrony Kumor znów zatrzymuję jedną z nie wielu akcji gospodarzy

63’   Długosz do M. Ochałka a ten blokowany przez obrońców gospodarzy

65’   Kolejna już nasza akcja ale z niepowodzeniem kończy ją Lorenc

66’   Skurcze daję po sobie znać Kumorowi i natychmiast się zmienia:  Kumor – Macek

68’   Środkiem już Frodyma ale zatrzymywany faulem

68’   Z wielką precyzją wolnego wykonuje Stefanik i podwyższa na 6-4

70’   Piłką obecnie gramy tylko my, pozostawiając dużo do życzenia obronie rywala

72’   Druga zmiana w naszym zespole:  Orzechowski – Niemiec

74’   Prawą stroną  świeżo co wprowadzony Niemiec, jednak blokowany

76’   Silny strzał Długosza, niestety BRONI bramkarz Strzelca

78’   Kolejna kontra naszych prawą stroną, gdzie po podaniu Długosza do piłki najszybciej dobiega Niemiec i strzela swoją pierwszą bramkę

80’   Frysztak rozczarowywał swoją grą w porównaniu z pierwszą połową

81’   Podnieść wynik na remis próbuje M. Ochałek, ofiarnie blokowany

82’   Strzelec zupełnie opadł z sił a my wykorzystujemy każda sekundę spotkania akcją, lecz brakuję szczęścia w końcówce

83’   Akcja Strzelca od dłuższego czasu, zatrzymuję Tabak

83’   Rzut rożny dla gospodarzy i wybija Stefanik

85’   Nasza drużyna szuka jeszcze jednej bramki ale zawsze brakuję szczęścia

87’   Frodyma do Długosza ten z kolei na lewą do Binkowicza, wrzutka w pole karne i ledwe wybicie obrońców

88’   M. Ochałek jeszcze próbuję wyrównać ale brakuje mu precyzji

89’   Lorenc otrzymuję piłkę ze środka pola i faulowany, być może na dogodne wyrównanie

89’   Zupełnie z nieporozumieniem strzela Długosz  i piłka od autu po wybiciu rywali

90’   Koniec towarzyskiego spotkania, kończymy nie korzystnie ale z gry możemy być zupełnie zadowoleni

Relacja live: Binek